TECH - INSTAL

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

O nas - czyli czym się zajmujemy?

Od ponad 10 lat zajmujemy się zagadnieniami z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Właśnie dlatego do tej pory obsłużyliśmy setki klientów indywidualnych oraz firm. Kompleksowość naszych usług i indywidualne rozwiązania, pozwoliły nam zadowolić nawet tych najwybredniejszych klientów. Ze względu na ten fakt, cały czas rozwijamy naszą ofertę. Poszerzając ją o kolejne produkty i usługi. 

Tech-Instal to nie tylko konwencjonalne źródła energii cieplnej. Stawiamy również na odnawialne źródła energii.
Już 5 lat świadczymy usługi z zakresu fotowoltaiki, a w następnych latach mamy w planach rozszerzyć wachlarz zielonych źródeł energii, o kolejne rozwiązania przyjazne środowisku. 

Poznaj naszą załogę

Doświadczeni Kierownicy

Stawiamy spory nacisk na wykwalifikowaną kadrę kierowniczą. Przede wszystkim dlatego, osoby kierujące zespołami lub ekipami monterów posiadają wykształcenie techniczne. Dodatkowo zobowiązane są do ciągłego doszkalania się z zakresu świadczonych przez nas usług.

obsługa klienta

Obsługa Klienta

Zadowolenie naszych klientów to podstawa dobrze wykonanej pracy. Właśnie dlatego, osoby znajdujące się w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami, na etapie projektowania czy szukania idealnego rozwiązania są bardzo pomocne i uprzejme. Swoją fachowością i wiedzą zdobywają Państwa zaufanie.

monter

Profejsonalni Monterzy

Nawet nasi szeregowi pracownicy, mogą się pochwalić dużym zakresem wiedzy technicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność, że wykonują swoje prace należycie z zachowaniem wszelkich standardów BHP.  Mamy do nich pełne zaufanie, jeżeli chodzi o instalacje sprzedawanych przez nas systemów. Szybko i sprawnie realizują zamówienia pod okiem kierownika ekipy.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Firma to nie tylko ludzie, ale także jej oferta, szybkość realizacji, poprawność projektu czy odpowiednie przygotowanie. W naszej ofercie, znaleźć można:

  • panele PV, konstrukcje czy falowniki fotowoltaiczne,
  • pompy ciepła: powietrzne oraz gruntowe,
  • inteligentne kotły na pellet,
  • uzdatniacze wody,
  • klimatyzacje,
  • rekuperacje,
  • instalacje sanitarne,
  • pozostałe instalacje grzewcze

PARTNERZY