TECH - INSTAL

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

Dotacje


W przypadku zainteresowania naszymi usługi, w ramach współpracy z naszymi klientami, pomagamy pozyskać różnego typu dotacje na technologie grzewcze i odnawialne źródła energii. Wspólnie przygotowane wnioski mają bardzo wysoki współczynniki pozyskiwania dotacji. To prawie 100% skuteczności.  Właśnie dlatego do nas warto się zgłosić. Przy tym zrealizować taniej oraz bezproblemowo swoją inwestycje. 

Jakie dotacje pomagamy pozyskać?

Czyste Powietrze

Program "Czyste Powietrze" realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W tym programie jesteśmy w stanie pozyskać aż 30 000 zł. Dotacje można przeznaczyć na: instalacje fotowoltaiczne, kotły do CWU, pompy ciepła czy instalacje grzewcze.

Mój Prąd - Fotowoltaika

Program "Mój Prąd" realizowany jest przez Ministerstwo Klimatu, które zostało utworzone w 2019 r. Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej.

Czyste Powietrze - Formularz Kontaktowy


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych programem Czyste Powietrze, do skorzystania z formularza dotacyjnego. Dzięki niemu będziemy mieli podstawowe informacje na temat Państwa inwestycji. Jeden z naszych pracowników, skontaktuje się z Państwem i doradzi najlepsze rozwiązanie przy wyborze urządzenia grzewczego. Dodatkowo pomożemy w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji do uzyskania dotacji Czyste Powietrze z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem komórkowym 503-151-001.

Napisz

Napisz do nas maila z pytaniami na które chcesz znać odpowiedź techinstalacje@gmail.com.

Odwiedź nas

Odwiedź nas i porozmawiaj z nami bezpośrednio. Czekamy w
Świerczynki 1m, 87-148 Łysomice.

SZYBKI KONTAKT

Jeżeli potrzebujesz się szybko skontaktować z nami, użyj naszego formularza kontaktowego.

PARTNERZY